top of page
Psie przedszkole – kurs grupowy

Wielu potencjalnych właścicieli nie decyduje się na psa, ponieważ wątpią, czy będą w stanie dobrze go wychować. Jeżeli mieszkacie Państwo na terenie Wrocławia lub okolic, Wasze marzenie o psim przyjacielu może stać się rzeczywistością. Pod nazwą “Psiego Przedszkola” w naszej ofercie kryje się profesjonalny cykl szkoleń dla szczeniaków.

 
Jak wychować psa?

Jeżeli zadajecie sobie Państwo to pytanie, jak dobrze wychować psa, a satysfakcjonująca odpowiedź, to jedyne, co dzieli Was od nabycia psiego przyjaciela, gwarantujemy, że oferta naszego przedszkola dla psów z pewnością rozwieje wszystkie wątpliwości. Dopracowany program, wieloletnie doświadczenie i miłość do zwierząt sprawiają, że nasz kurs jest jednym z najlepszych we Wrocławiu. Kurs “Psie Przedszkole” składa się z sześciu treningów po 45 minut i obejmuje wszystkie kluczowe elementy, takie, jak podstawowe posłuszeństwo + socjalizację dla szczeniąt.

 

W trakcie szkolenia kładziemy nacisk na takie elementy, jak:

– praca z klikerem, w precyzyjny i szybki sposób pozwoli osiągnąć oczekiwane zachowania

– budowanie motywacji do pracy, ponieważ motywacja do działania to fundament treningu z psem

– socjalizacja, która przygotuje psychikę młodego psa do życia i uodporni na sytuacje stresowe

– skupianie uwagi na przewodniku w rozproszeniach, podstawa, dzięki której nasz pies potrafi wykonywać polecenia przewodnika w każdej sytuacji

– chodzenie na luźnej smyczy, dzięki temu spacery będą przyjemnością

– zabawa z przewodnikiem, nauka sztuczek dzięki czemu rozwijamy unikalną więź z naszym psem

– podstawowe komendy “siad”, “waruj”, “zostań” itp., które mogą stanowić dobry fundament do opanowywania trudniejszych komend w przyszłości

– samokontrola, pomaga w opanowaniu nadmiernaej ekscytacji psa

– ćwiczenia węchowe i budowanie świadomości ciała – FitPaws, bezcenne przy prawidłowym rozwoju młodego organizmu.

 

Kurs “Psie Przedszkole” kończy się sprawdzianem zdobytych umiejętności oraz wręczeniem certyfikatów Zajęcia odbywają się na hali treningowej Positive Dog przy ul. Kwidzyńskiej 4 we Wrocławiu. Praca w niewielkich grupach gwarantuje indywidualne podejście do uczestników oraz maksymalne wykorzystanie treningu. Uczestnik biorący udział w szkoleniu “Psiego przedszkola” otrzymuje bezpłatne porady i pomoc trenera również po zakończeniu kursu. Szkolenie “Psie Przedszkole” to najlepszy odpowiedź na pytanie, jak wychować psa i sposób dla młodych psów i ich właścicieli na zbudowanie wspaniałej i długoletniej relacji opartej na szacunku i zrozumieniu.

 

CENNIK

Grupowy kurs "Psie Przedszkole" - 6 treningów po 45min - 570zł (zapisy na Facebooku)

Indywidualny kurs "Psie przedszkole" - 5 treningów po 45min - 590zł (rezerwacja Booksy)

bottom of page