top of page
Konsultacja behawioralna

Przy wyborze czworonożnego przyjaciela często kierujemy się emocjami lub wyglądem danej rasy, zapominając przy tym, że każdy pies ma swój indywidualny charakter i predyspozycje. Nawet gdy wybieramy szczeniaka z uznanej hodowli, potrzeby i zachowania płynące z charakterystyki rasy mogą okazać się zbyt dużym wyzwaniem dla nowych właścicieli. W tym celu warto skorzystać z usług naszego psiego behawiorysty, który posiada klucz do zwierzęcego świata. Jeżeli są Państwo mieszkańcami Wrocławia lub okolic, oferujemy kompleksowe konsultacje, które pomogą sprawić, że życie z psem pod jednym dachem będzie przyjemnością. Nasz psi behawiorysta służy radą już na etapie wyboru konkretnej rasy, co zapewni optymalne dopasowanie czworonożnego przyjaciela do trybu życia jaki prowadzi przyszły właściciel. Wraz ze wskazówkami na temat hodowli, zapewnicie Państwo swojemu psu idealne warunki do rozwoju i funkcjonowania. Spotkanie odbywa się z reguły u klienta w domu i trwa ok. 90 min, na hali mamy również opcję krótszej, 45min. konsultacji.
W trakcie wizyty behawiorysta zwierzęcy przeprowadza wywiad (najlepiej ze wszystkimi członkami rodziny) dotyczący zachowania, które jest problematyczne jak również dotychczasowego życia psa (m.in. jak trafił do obecnych właścicieli, w jaki sposób jest żywiony, metod szkoleniowych, zasad panujących w domu, oczekiwań właścicieli względem psiego pupila oraz sposobów ich egzekwowania, ewentualnych problemów zdrowotnych zwierzęcia).

 
Terapia behawioralna psa

Po przeprowadzonym wywiadzie stawiana jest diagnoza i jeśli zaistnieje taka potrzeba, proponowana jest terapia behawioralna psa mająca na celu modyfikację problematycznego zachowania. Nasz autorski program terapii behawioralnej oparty jest na wieloletnim doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że zrobimy wszystko, co tylko możliwe, by Wasz pies zachowywał się odpowiednio, a przede wszystkim czuł komfortowo w towarzystwie swoich właścicieli, innych psów oraz stresujących sytuacjach.

 

CENNIK

Konsultacja u klienta w domu - 1h 30min - 250zł + koszt dojazdu

Konsultacja na hali/sali - 45min - 130zł, 1h 30min - 180zł

bottom of page