top of page

Trening medyczny – poziom 1

Eliza

27 kwi 2023

Trening medyczny – poziom 1

Trening medyczny – poziom 1

Zapraszam na kurs, podczas którego pokażę Wam w jaki sposób kooperować ze swoim psem podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych/weterynaryjnych i domowych czynności.


Skupimy się na:

- zwiększeniu zaufania psa do przewodnika

- poprawieniu komunikacji pies-człowiek- wzmocnieniu relacji między psem, a przewodnikiem

- tolerowaniu dotyku

- ubieraniu szelek/obroży i zapinaniu smyczy

- podstawowych zabiegach pielęgnacyjnych i weterynaryjnych (czesanie, obcinanie pazurków, czyszczenie zębów, zakrapianie oczu/uszu, wyciąganie kleszczy)

Każdy uczestnik dostanie praktyczne wskazówki dotyczące wizyt u weterynarza/groomera, natomiast temat wizyt weterynaryjnych będzie dokładnie omawiany na kursie

„Trening medyczny – poziom 2” (uczestniczyć w nim mogą psy, które przeszły etap 1 i sumiennie odrabiały zadania domowe).


Kurs obejmuje 6 spotkań x 45 minut. Dodatkowo między spotkaniami każdy uczestnik ma możliwość przesłania filmików z pracy domowej, które zostaną przeze mnie omówione podczas konsultacji online (10 minut na psa). Zajęcia będą się odbywać na hali przy ul. Kwidzyńskiej 4 w czwartki o godz. 21:30 w komfortowej mini grupie.


Kiedy: czwartki godz. 21:30

Ilość psów w grupie: max 3

Ilość treningów: 6 x 45 min + indywidualne konsultacje 6 x 10 min

Koszt: 650zł

Zapisy: juliastankiewicz@positivedog.pl (proszę podać imię i numer telefonu opiekuna oraz imię, wiek i rasę psa, dodatkowo proszę o krótki opis problemów związanych z zabiegami pielęgnacyjnymi/weterynaryjnymi)

Zasady:

- w celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty na konto (podane w mailu organizacyjnym!) w wysokości 50% kwoty zajęć

- rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić mailowo juliastankiewicz@positivedog.pl

- w przypadku rezygnacji ze szkolenia później niż na 7 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia lub nie wzięcia udziału w szkoleniu, nie zwracamy zadatku

- nieobecność można odrobić, jeśli trener zostanie poinformowany o tym mailowo najpóźniej 24h przed zajęciami

- uczestnictwo w kursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu


Ważne!W zajęciach nie mogą brać udziału psy wokalizujące, agresywne oraz suki w cieczce. Na kursie nie zajmujemy się podstawami posłuszeństwa! Pies musi być w stanie pracować przy innych psach (w odpowiednich odległościach).

bottom of page