top of page

Projekt spacer - tajniki luźnej smyczy

Eliza

3 lip 2023

Cykliczne treningi

Serdecznie zapraszamy na kurs luźnej smyczy, który składa się z sześciu spotkań odbywających się w terenie w poniedziałki o godz. 18:15 w różnych miejscach w okolicach Sępolna/Zacisza. Dokładna lokalizacja będzie wysyłana mailowo do uczestników.


Na kursie skupiamy się na zbudowaniu lepszej komunikacji i relacji między psem, a przewodnikiem oraz na nauce spokojnego spacerowania na smyczy. Nie jest to kurs z podstaw posłuszeństwa, dlatego zapraszamy psy, które mają opanowane podstawowekomendy i są w stanie pracować w grupie.

Minimalny wiek to 5 miesięcy.


Co zabrać ze sobą:szelki i obrożę, zwykłą smycz i linkę treningową ok. 10m (nie flexi), miskę, ulubioną zabawkę, atrakcyjne smakołyki, nerkę/saszetkę, kocyk/ręcznik


Kurs prowadzi Julia Stankiewicz.

Ilość psów w grupie: max 4

Ilość treningów: 6 x 45 minutKoszt: 590zł

Zapisy: https://forms.gle/WUs1TLDbzz7pfY3m8Po wypełnieniu formularza prosimy poczekać na mail organizacyjny z informacją o rezerwacji miejsca. Informacje o aktualnym naborze do grup (daty spotkań, listy uczestników) na bieżąco dodajemy w postach w wydarzeniu!


Zasady:- w celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty na konto (podane w mailu organizacyjnym!) w wysokości 50% kwoty zajęć- rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić mailowo juliapositivedog@gmail.com- w przypadku rezygnacji ze szkolenia później niż na 7 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia lub nie wzięcia udziału w szkoleniu, nie zwracamy zadatku- nieobecność można odrobić, jeśli trener zostanie poinformowany o tym mailowo najpóźniej 24h przed zajęciami- uczestnictwo w kursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu


Jeżeli Twój pies jest lękliwy lub podejrzewasz, że praca w grupie będzie dla niego za trudna, bądź za bardzo stresująca - napisz do nas. Znajdziemy najefektywniejszy sposób na Waszą wspólną naukę. Nie dla każdego psa praca w grupie będzie odpowiednia. W zajęciach nie mogą brać udziału psy agresywne oraz suki w cieczce.

bottom of page