top of page

I Konferencja Psich Pasjonatów

Eliza

28 maj 2023

Kup bilety na konferencję

To będzie jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce dla Psich Pasjonatów!Od czasu pandemii większość wydarzeń odbywa się w przestrzeni on-line. A ja już od dłuższego czasu marzyłam o tym, aby zorganizować edukacyjną imprezę dla Psich Pasjonatów na żywo. Dlaczego? Abyśmy mogli "zrzucić" nasze codzienne dresy i kalosze, przebrać się w bardziej elegancki strój, napić się wspólnie kawy z ciastkami, zjeść pyszny dwudaniowy obiad, przy którym będziemy mogli poznać się, porozmawiać, wymienić doświadczeniem, a także pozyskać nowe kontakty. Konferencja odbędzie się w pięknym miejscu na Biskupinie w budynku Biologii i Hodowli zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego. Czworonożnych przyjaciół zostawiamy w domu, abyśmy mogli w pełni skupić się na przekazywanej wiedzy prelegentów, a także na rozmowie z innymi uczestnikami imprezy.

Powiadomcie swoich przyjaciół i razem wpadnijcie na Konferencję Psich Pasjonatów 28 maja 2023 r. przy ul. Chełmońskiego 38 c, w godz. 10-17. Przypominam, że jest ograniczona liczba miejsc. Na dniach uruchomimy link z rezerwacją biletów. Przez pierwsze dwa tygodnie będzie obowiązywać cena promocyjna.


Dodatkowo: dla każdego uczestnika firma Carnilove Polska przygotowała upominki dla pupili. https://carnilove.com.pl/Dla zwycięzców zabawy „Psi Pasjonat” firma Bura przygotowała trzy vouchery, które będzie można wykorzystać podczas zakupów w jej sklepie internetowym https://bura.shop/

Bardzo dziękujemy naszym sponsorom

Bilety: https://kursy.hotelnaczterechlapach.pl/.../i-konferencja.../bottom of page