top of page

Cykliczne spacery socjalizacyjne dla szczeniąt

Eliza

3 lip 2023

Cykliczne zajęcia

Zapraszamy serdecznie na cykliczne spacery socjalizacyjne dla szczeniąt!

Spotykamy się co drugi poniedziałek o godz. 20:15 (start 05.06.2023). Miejsca spotkań oraz listy uczestników dodajemy w zakładce "dyskusja" w wydarzeniu. Każdy spacer trwa około 60 minut. Trasy będą różnorodne.


Co warto zabrać: szelki, smycz, smakołyki, wodę dla psa, zabawkę.Koszt spaceru: 20zł, płatność gotówką!Limit uczestników: 12, zapraszamy szczeniaki w wieku 4-9 miesięcyZapisy: juliapositivedog@gmail.com, proszę podać datę spaceru, imię i numer telefonu opiekuna oraz imię i wiek psa.

Spacer poprowadzi Julia Stankiewicz.


Proszę o zaglądanie na stronę wydarzenia, ponieważ wszelkie awaryjne informacje o przesunięciu/odwołaniu spaceru publikujemy w dyskusji.


Jeżeli nie jesteś pewna/pewny, czy Twój pies sobie poradzi napisz do nas na maila juliapositivedog@gmail.com.


Odwoływanie treningów:- rezygnację z uczestnictwa proszę zgłaszać mailowo juliapositivedog@gmail.com- za zrezygnowanie do 24h przed spacerem nie pobieramy żadnej opłaty- w przypadku rezygnacji później niż 24h przed spacerem pobieramy wymaganą kwotę (podaną w opisie wydarzenia)

Osoby, które nie poinformują o swojej rezygnacji/braku swojej obecności na zajęciach i nie uiszczą opłaty nie będą mogły w przyszłości korzystać z usług szkoły Positive Dog.

bottom of page