top of page

Akademia Psich Talentów - Aktywny pies obóz nad jeziorem Wieleńskim

Eliza

5 kwi 2024

Zapisz się!

Zapraszamy na warsztaty poświęcone psim sportom Zapraszamy zespoły zarówno zupełnie początkujące jak i te, które już wcześniej miały kontakt z psimi aktywnościami.

Tematyka obozu:


- nosework


- dogfrisbee


- dog puller


- psi fitness


- budowanie motywacji


- komunikacja w treningu i życiu z psem

Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie

Termin: 5-7.04.2024


Lokalizacja: Wieleń Zaobrzański


Ilość miejsc: 12


Koszt:


- uczestnik z psem 990zł


- osoba towarzysząca 690zł

Zapisy: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf.../viewform?

W cenę zakwaterowania wchodzi nocleg w jednoosobowym pokoju z łazienką (w dwuosobowym w przypadku osoby towarzyszącej), pełne wyżywienie, treningi praktyczne z psami oraz wykłady z trenerkami Positive Dog oraz upominek od marki Pupilkarma.

Zajęcia poprowadzą

Eliza Polkowska-Matejko


instruktor szkolenia psów, instruktor psiego fitnessu lvl2, trener motoryki psów, sędzia dogfrisbee USDDN lvl 2, sędzia Dog Puller, akupunkturzystka weterynaryjna.

Od 2012 roku prowadzi szkołę Positive Dog, której główną misją jest edukowanie opiekunów, nauka pracy z psem i co najważniejsze zrozumienie psiego behawioru. Jej pasją jest trening ogólnorozwojowy psów, dogfrisbee oraz rozwiązywanie problemów behawioralnych.

Przewodniczka trzech suczek. 11 letniej Sigmy (mix husky), która jest psim profesorem, 8 letniej Rawchi (border collie), z którą trenuje dogfrisbee oraz nosework oraz 5 letniej Prany (border collie), z którą reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata USDDN oraz stanęła na podium Mistrzostw Europy w konkurencji Pro Toss&Fetch.

Eliza poprowadzi dla was zajęcia dogfrisbee, dog puller oraz fitness.

Katarzyna Kowalewska


Kasia jest instruktorem Polskiej Ligii Nosework oraz psiego fitnessu, certyfikowanym sędzią Dog Puller. Uczestniczy w wielu kursach i warsztatach rozwijając swoje kompetencje, aktualnie jest w trakcie studiów na kierunku zoopsycholog. W szkole prowadzi głównie zajęcia nosework. Jest przewodniczką 8 letniej Szili, z którą trenuje nosework oraz świeżo upieczoną psią mamą kundelki Tarty.

Kasia poprowadzi zajęcia nosework.

Hotel usytuowany jest w pięknym miejscu, pełnym miejsc spacerowych przy jeziorze Wieleńskim. Można również skorzystać z atrakcji w ośrodku takich jak spa, bilard czy kręgielnia.

bottom of page